Usadlosť ako sen/Tvorba podľa posvätnej geometrie

Tlačená kniha má 80 strán, farebnú obálku a čiernobiele vnútro s veľa ilustráciami, aby si čitateľ vedel predstaviť, čo to tá posvätná geometria vlastne je a ako môže súvisieť so stavbou usadlosti pre bežný život.
O ČOM JE KNIHA:
- ako si usporiadať životný priestor podľa hlbších zákonitostí vo vesmíre
- ako si postaviť svoju usadlosť podľa posvätnej geometrie
- ako vytvoriť miesto, ktoré bude nielen esteticky pôsobiť, ale bude aj energeticky vyvážené a bude prispievať k vašej celistvosti a blahobytu
Skladom
Kód: 133
€19
Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.3 kg
Usadlosť ako sen/Tvorba podľa posvätnej geometrie
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Odosielame digitálne produkty
Odosielame digitálne produkty
po celom Slovensku a Česku
Rýchlosť doručenia
Rýchlosť doručenia
produktov do 24 hodín pri platbe kartou.
ČO V KNIHE NÁJDETE:
 
KNIHA PRVÁ
Stretnutie s minulosťou – ako bola postavená usadlosť v mojom detstve, na dome mojich starých rodičov Ondreja a Márie, kde som žila do svojich 7 rokov. Dozviete sa 7 krátkych príbehov o podbrání, studni, dome, včelách, stodole, vani a o záhrade.
 
KNIHA DRUHÁ
Vízia a projekt usadlosti zo 7 snov – ako som vytvorila usadlosť na základe snov, ktoré sa mi snívali. Jednotlivé sny sú prepojené na stavby, ktoré sa na usadlosti nachádzajú a príslušné tvary posvätnej geometrie –
hexaéder – vstup
ikozaéder – studňa
tetraéder – dom
oktaéder – včelín
dodekaéder – stodola
guľa – jazierko
Kvet života na guli – záhrada
 
KNIHA TRETIA
Pojednanie o posvätnej geometrii – ako som hľadala v literatúre koreláciu medzi mojimi snami a stavbami podľa posvätnej geometrie. Nachádzala som súvislosti medzi starými stavbami v Egypte, Indii, Turecku, Izraeli, Grécku, Francúzsku a mnohých ďalších krajinách. A našla som aj presahy do modernej architekúry ako je mrakodrap v Londýne 30 St Mary Axe alebo Milwaukee Art Museum v USA a veľa iných.
V tretej kapitole tiež nájdete pojednanie o multidimenzionalite človeka, o čakrovom systéme a jednotlivých telách človeka a ako som prepojila všetky tri základné úrovne bytia – telo, duša, vedomie do jedného Celku.
Späť do obchodu