Služby

Objednaj si naše služby. V prípade záujmu pošli email na z.foltynova@gmail.com

AI art - Potrebuješ od AI niečo konkrétne a nedarí sa ti? Napíš nám a spravíme ti obrázok na mieru. Obrázky môžeš použiť napríklad ako potlač na tričko, hrnčeky, ako vlastný kalendár...

 

Tvorba tvojho merchu pomocou AI - Si influencer, alebo podnikateľ a potrebuješ spropagovať svoje meno, pomocou personalizovaných produktov? Napíš nám a  navrhneme ti merch.

 

Snové konzultácie - Chceš porozumieť svojmu snu a informáciám, ktoré ti posiela tvoje nevedomie? Napíš nám a zmeň svoj život pomocou snovej konzultácie.

 

Hudba do filmov, do hier - Hudba od skladateľa Jána Boleslava Kladiva, ktorý už robil hudbu do 12 filmov (napríklad +/- 90 režiséra Mareka Kuboša).

 

Zvuková postprodukcia filmov - Čistenie zvuku, zvukový dizajn a efekty, mixáž  zvuku v surround (napríklad Krehká identita režisérky Zuzana Piussi).

 

Mastering audio CD - Hudobný mastering od Jána Boleslava Kladiva, ktorý je držiteľom ocenenia RadioHead Awards, ktorý už robil mastering na mnohé albumy (napríklad pre Trojku Zuzany Homolovej).

 

Prezentačná webstránka - Tvorba single page webu, prípadne z podstránkami v redakčnom systéme WordPress (napríklad https://zuzkavalova.sk/ ).

Späť do obchodu