Lucidné obrazy v snoch

Tlačená kniha Lucidné obrazy v snoch. Kniha má 157 strán, farebnú obálku a čiernobiele vnútro, kde každý sen je ilustrovaný čiernobielou fotografiou. A čo sú to tie lucidné sny? Často sa pýtajú ľudia, ktorí radi snívajú. Autorka v knihe podáva základnú teóriu o fenoméne lucidných snov a na vlastných snoch čitateľa sprevádza celým procesom lucidného snívania. V knihe nájdete 34 nelucidných snov, 21 prelucidných snov, 13 snov o okamihu nadobudnutia lucidity a 20 snov o šiestich úrovniach samotnej lucidity. Lucidné obrazy v snoch sú skvelá kniha pre tých, ktorí radi snívajú a chcú sa v snoch posúvať ďalej. Sny a realita nie sú od seba oddelené. Ak sa naučíme lucidne snívať a vedome tvoriť v sne, potom aj v realite budeme ľahko realizovať svoje túžby a zámery. V cene je aj poštovné.

Skladom
Kód: 151
€19
Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.3 kg
Lucidné obrazy v snoch
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Odosielame digitálne produkty
Odosielame digitálne produkty
po celom Slovensku a Česku
Rýchlosť doručenia
Rýchlosť doručenia
produktov do 24 hodín pri platbe kartou.

O čom je kniha?

A čo sú to tie lucidné sny? Často sa pýtajú ľudia, ktorí radi snívajú. Autorka v knihe podáva základnú teóriu o fenoméne lucidných snov a na vlastných snoch čitateľa sprevádza celým procesom lucidného snívania. V knihe nájdete 34 nelucidných snov, 21 prelucidných snov, 13 snov o okamihu nadobudnutia lucidity a 20 snov o šiestich úrovniach samotnej lucidity. Sny sú opísané zrozumiteľne, sú ako detektívny príbeh, čitateľ chce rýchlo prísť na koniec knihy, aby videl rozuzlenie zápletky. Lucidné obrazy v snoch sú skvelá kniha pre tých, ktorí radi snívajú a chcú sa v snoch posúvať ďalej. Lucidné snívanie je niečo ako trenažér zručnosti na vedomú tvorbu v realite. Čím viac bdelosti dosiahneme v lucidnom sne, tým budeme bdelejší aj v realite a, naopak, to platí tiež. Sny a realita nie sú od seba oddelené. Ak sa naučíme lucidne snívať a vedome tvoriť v sne, potom aj v realite budeme ľahko realizovať svoje túžby a zámery. Každý sen je ilustrovaný zaujímavou čiernobielou fotografiou.

Hlavná hrdinka knihy prechádza cez jednotlivé krátke epizódy vrstvami svojho nevedomia. Počas tohoto procesu sa stáva čoraz viac vedomejšou bytosťou. Začína chápať procesy, ktoré bežia v podvedomí a ako sa tieto procesy prejavujú v jej reálnom živote. Postupne si uvedomí, že zmeny musí uskutočniť najprv vo svojom vnútri, až potom sa tieto zmeny manifestujú vo vonkajšom prostredí. Pochopí, že ona sama je tvorcom vlastného života a je za svoju tvorbu plne zodpovedná.

Kniha rozvíja čitateľovu vlastnú fantáziu a imagináciu, pomáha mu pochopiť jeho vlastný snový svet a podnecuje ho rozmýšľať o svete a sebe za hranicami bežných vecí, na ktoré je zvyknutý. Narúša komfort jeho mysle a ega, ktoré mu poskytujú umelý pocit bezpečia. Čitateľ podniká spolu s autorkou cestu do ríše snov a má tak šancu pochopiť procesy vo svojom nevedomí. Do svojej osobnosti môže integrovať aj skryté zákutia svojho nevedomia a stať sa tak celistvejšou bytosťou.

Späť do obchodu